SADNESS

Przyszedł ten najgorszy okres w naszym związku... Teraz sporo czasu będziemy osobno, dopiero w Maju nie licząc świąt wielkanocnych będziemy się widywać głównie co 2 tygodnie na weekend tylko... Strasznie nam smutno z tego powodu, ale praca i szkoła troszkę pomaga, bo czas szybciej leci...

Misia mieszka już na swoim, naszym! ;) więc ma chociaż spokój i cisze, a tak ogólnie to jest nam smutno a czas razem próbujemy wykorzystać jak najlepiej.

Obiecuję Ci Skarbie, że choćby nie wiem co... to i tak od Czerwca będziemy razem! :*

Kiedy nie ma Cię przy mnie, to nie ma we mnie miłości

deesse 06.04.2007, 23:10

rodzinnych, zdrowych, wesołych, smacznych i mokrych Świąt Wielkiejnocy życzymy My - Ola i Michał =]

deesse 03.03.2007, 11:56

"Kiedy nie ma Cię przy mnie, to nie ma we mnie miłości"

miłość jest ZAWSZE przy Tobie... w każdym wspomnieniu o Rainbow, każdej myśli.... także jest wiecznie w Tobie Pebusiu :)

a takie "zapominanie" przez natłok zadań jest najlepszym sposobem na poradzenie sobie z dzielącymi Was kilometrami i sprawienie by czas jednak przyspieszył... także do boju Robaczki znajdźcie choć chwilę wolnego czasu.... i zagospodarujcie ją by znikła :))

zobaczycie czas szybko leci

rainbow 28.02.2007, 20:09

Jejku jaki Ty jestes kochaniutki
:* Trzymam Cie za slowo, bo jedno juz dawales no ale wiem ze to nie od nas zalezy.. Mam nadzieje ze ten czerwiec bedzie naprawde poczatkiem naszego juz na zawsze wspolnego zycia ;) Kocham Cie i ucieszyla mnie nowa notka, pisze z pracy ;p Buziaki dla Ciebie moj Skarbie :* Jestes najwspanialszy :*